و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند)

Published on می 2, 2024

دانلود و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند)

و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند)

دانلود  و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند)

و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند) و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند)دانلود و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند) مبانینظریوپیشینهتحقیقم

——-

 و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند)

و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند)

فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: .docx
تعداد صفحات: 31
حجم فایل: 0
قیمت: 35280 تومان

بخشی از متن:
لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..docx) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 31 صفحه

 قسمتی از متن word (..docx) : 
 

‏مقدمه ‏25
‏بخش‏ ‏اول‏- ‏مبان‏ی‏ ‏نظر‏ی‏ ‏بازار‏ی‏اب‏ی ‏26
‏2-1-1- ‏مد‏ی‏ر‏ی‏ت‏ ‏بازار‏ی‏اب‏ی ‏26
‏2-1-2-‏س‏ی‏ر‏ ‏تکامل‏ ‏بازار‏ی‏اب‏ی‏ ‏و‏ ‏اهم‏ی‏ت‏ ‏آن‏ ‏برا‏ی ‏سازمانها ‏29
‏2-1-3-‏بازار‏ی‏اب‏ی‏ ‏رابطه‏ ‏مند ‏31
‏2-1-4-‏همپوش‏ی‏ ‏بازار‏ی‏اب‏ی‏ ‏رابطه‏ ‏مند‏ ‏و‏ ‏مد‏ی‏ر‏ی‏ت‏ ‏ارتباط‏ ‏با‏ ‏مشتر‏ی ‏34
‏2-1-5-‏ارتباطات‏ ‏بازار‏ی‏اب‏ی ‏37
‏2-1-6-‏تحول‏ ‏ارتباطات‏ ‏منسجم‏ ‏بازار‏ی‏اب‏ی ‏39
‏2-1-7-‏حرکت‏ ‏به‏ ‏سو‏ی‏ ‏ارتباطات‏ ‏منسجم ‏40
‏2-1-8-‏س‏ی‏ستم‏ ‏اطلاعات‏ ‏بازار‏ی‏اب‏ی ‏41
‏2-1-9-‏س‏ی‏ستم‏ ‏اطلاعات‏ ‏بازار‏ی‏اب‏ی‏،‏ ‏رقابت‏ ‏بازار‏ ‏و‏ ‏تصم‏ی‏م‏ ‏گ‏ی‏ر‏ی ‏ ‏43
‏2-1-10-‏حق‏ی‏قات‏ ‏بازار
‏مقدمه
‏امروزه بسياري از بازارها، به شدت رقابتي شده‌اند و براي باقي ماندن در اين فضاي رقابتي، سازمان‌ها بايد كالا و خدمات با كيفيت بالا توليد و ارائه كنند تا مشتريان رضايت‌مند و وفادار كسب كند. ايجاد و كسب مشتريان رضايت‌مند، هدف اصلي هر كسب و كاري مي‌باشد؛ زيرا رابطه واضع و قوي بين كيفيت محصولات (خدمات)، رضايت‌مندي مشتري و سودآوري وجود دارد (فدیکوا‏ – Fdikova
‏، 2004: 44).
‏بانكداري ‏نوین‏ نوع نوظهوري از صنعت بانكداري‏ ‏است كه به ارائه خدمات بانكي با استفاده از محيط هاي‏ ‏الكترونيكي‏ ‏مي پردازد. بانكداري ‏نوین‏ به عنوان‏ ‏پيش نياز تجارت الكترونيكي مطرح است و تجارت‏ ‏الكترونيكي نيز با اشاعه بانكداري الكترونيكي بيشتر رشد‏ ‏خواهد كرد. با استفاده از سيستم‏‏‏هاي پرداخت‏ ‏الكترونيكي مي توان انتقال منابع پولي و اعتباري را به‏ ‏صورت الكترونيكي انجام داد بدون آن كه نيازي به‏ ‏جابجايي فيزيكي باشد‏ (کلاسنس و همکاران‏ – Claessens et al.
‏، 2002: 2744). که مروري بر ‏ادبيات‏ تحقيقي می‏تواند همانند نوعي چسب ذهني عمل كند كه همه موضوع هاي تحقيق را به هم بچسباند و از نطر ذهني موجب انسجام و يكپارچگي آنها شود (پارسائيان ‏و اعرابي، 1377: 46). لذا در اين فصل و در 4 بخش، سعي شده است که ادبيات موضوع در برگيرنده مباني نظري در ارتباط با موضوع مورد تحقيق باشد، که عبارتند از:
‏بخش اول: بازاریابی.
‏بخش دوم: سیستم نوین بانکداری‏1‏.
‏بخش سوم: پیشینه ‏پژوهش‏ که در این قسمت پیشینه ‏پژوهش‏ های انجام شده در دو بخش تحقیقات انجام شده در داخل کشور و تحقیقات انجام شده در خارج از کشور مورد مطالعه قرار می گیرد.
‏بخش اول- ‏بازاریابی
‏مدیریت بازاریابی
‏مدیریت بازاریابی عبارت است از فرآیند برنامه‌ریزی و اجرای پندار، قیمت‌گذاری، تبلیغات و توزیع ایده، کالا و خدمات به قصد انجام مبادلاتی که به تامین اهداف انفرادی و سازمانی منجر گردد (کاتلر، 2002: 40).
‏مدیریت بازاریابی تلاش آگاهانه‌ای است برای به‌دست‌آوردن نتایج مثبت در مبادله با ‏بازارهای هدف‏. مدیریت بازاریابی در هر ‏بازاری‏ کاربرد دارد و قابل اجراست. به‌طور مثال یک ‏مدیر منابع انسانی‏ با بازار ‏نیروی کار‏ یا یک مدیر خرید با بازار ‏مواد اولیه‏ سر و کار دارند. اما به‌طور کلاسیک، مدیریت بازاریابی به
‏وظایف آن دسته از کارکنان ‏سازمان‏ اطلاق می‌شود که با فروش محصولات و خدمات نهایی سر و کار دارند؛ مانند مدیر فروش، مدیر تبلیغات و فروشندگان (جانسون- Johnson
‏، 2009 : 380).
‏ ‏اولین بعد آن «نیازها و خواسته ها» است. منشا و رکن اساسی نظام بازاریابی، نیازها و خواسته های انسان است بشر برای ادامه حیات خود به غذا، آب، لباس و پناهگاه احتیاج دارد. او میل زیادی به آرامش، آسایش، آموزش و خدماتی از این قبیل دارد. محصول زاییده نیازها و خواسته های بشر است. هر چیزی را که خدمتی ارائه دهد یا نیازی را برآورده سازد می توان محصول قلمداد کرد. خواسته در بازاریابی شکل برآورده ساختن نیاز است و تقاضا، توانایی رفع خواسته است.
‏بعد دوم تعریف فوق مبادله است. بازاریابی از زمانی آغاز می شود که فرد تصمیم می گیرد نیازها و خواسته هایش را از طریقی که آن را مبادله می نامند ارضا کند. در مبادله باید؛ اول: دو طرف وجود داشته باشد؛ دوم: هر طرف چیز با ارزش برای طرف دیگر داشته باشد و سوم هر طرف مجاز به پذیرش یا‏ ‏ رد پیشنهاد طرف دیگر باشد. عمل مبادله آزاد طبیعی باعث افزایش ارزش محسوس برای هر دو طرف می شود.
‏بعد سوم مفهوم بازاریابی، بازار است. موضوع مبادله به طور طبیعی به بازار منتهی می شود. تعریف ‏ ‏بازار عبارت است از «محلی برای مبادلات بالقوه» البته لزومی به فیزیکی بودن این محل نیست ‏(اپارا و همکاران- Opara et al.
‏، 2009: 21).
‏مدیریت بازاریابی عبارت است از «تجزیه و تحلیل، طرح ریزی، اجرا و کنترل برنامه های تعیین شده برای فراهم آوردن مبادلات مطلوب با بازار های مورد نظر به منظور دستیابی به هدفهای سازمان». تاکید مدیریت بازاریابی بیشتر بر تعیین محصولات سازمان بر مبنای نیاز ها و خواسته های بازار مورد نظر و نیز استفاده از قیمت گذاری، ارتباطات و توزیع موثر جهت آگاهی دادن، ایجاد محرک و ارئه خدمت به بازار است.
‏اگر چه همه مدیران سازمان به نوعی با بازار ها سروکار دارند، مدیریت بازاریابی مسئول رسیدگی به بازار و مشتریان محصول نهایی سازمان است. مدیران تحقیقات بازاریابی، مدیران خدمات فروش، مدیران محصول، معاون بازاریابی، فروشندگان و مدیران تبلیغات کار رسمی بازاریابی را در سازمان ها بر عهده دارند. هر یک

 

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

 

برای مشاهده توضیحات فایل  و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند)  اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل باکیفیت و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند) روی دکمه زیر کلیک نمائید

✔️  دارای پشتیبانی 24 ساعته تلفنی و پیامکی و ایمیلی و تلگرامی

✔️  بهترین کیفیت در بین فروشگاه های فایل

✔️  دانلود سریع و مستقیم

✔️  دارای توضیحات مختصر قبل از خرید در صفحه محصول

✔️ دانلود و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند)

admin
Author: admin

Posted in:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *